Profesionálny partner v oblasti dátových centier

Bezpečnostné technológie

ZABEZPEČIŤ A CHRÁNIŤ PRIESTORY A TECHNOLÓGIU

Ucelená rada produktov EZS, perimetrie,
certifikovaná technológia, osvedčená kvalita a stabilita,
modulárnosť a konektivita.
KOMUNIKOVAŤ, VIDIEŤ, POČUŤ, MONITOROVAŤ A MAŤ MOŽNOSŤ PRÍSTUPU K HISTÓRII UDALOSTÍ


Digitálne ip/analogové rekordéry, analogové /ip kamery, otočná termo kamera vhodná na použitie v systémoch pre krátky a stredne dlhý dosah.

Vysoko kvalitné termo obrázky bez ohľadu na poveternostné podmienky, funkcionalita cez deň, v noci, v hmle, v daždi, v snežení, zadymení – vždy je možné sledovať dianie v priestore. 

Dlhý dosah kamery, pokrytie veľkých rozľahlých plôch, perimetrie, areál, rapídne zníženie počtu bežných cctv/ip kamier potrebných v systéme. Distribúcia a riadenie multimediálneho obsahu na zobrazovacích paneloch a televíznych prijímačoch.

Využitie na prehrávanie klipov, upútaviek, reklamných videí, fotografií v hd a sd. poskytuje intuitívne diaľkové riadenie sw aplikáciou cez lan, wan sieť.


CHRÁNIME VAŠE INVESTÍCIE S VYBRATÝMI PROFESIONÁLNYMI PRODUKTMI KOMPLEXNÉHO BEZPEČNOSTNÉHO SYSTÉMU

 

RIADIŤ PRÍSTUP DO PRIESTOROV ZVLÁŠNEHO URČENIA


Ponuka uceleného radu komponentov pre prístupový systém a dochádzku. Univerzálnosť, spoľahlivosť a stabilita.

 

Možnosť vytvoriť multi – objektový systém s možnosťou diaľkovej správy, ovládania, dohľadu a celkovej administrácie. Aktívna karta s dlhým dosahom automaticky otvorí závoru na vstupe do parkoviska bez potreby vystupovania z automobilu, jednoduché riadenie prístupov.


VYUŽÍVAŤ MOŽNOSTI INTEGRÁCIE VYBRATÝCH BEZPEČNOSTNÝCH PRVKOV

Nadstavbový integračný softvér, centrálna správa EZS bezpečnostných zariadení, vizualizácia a monitoring zariadení, automatizácia bezpečnostných procesov, analýza a vyhodnocovanie bezpečnostných informácií, centrálny identity manažment, podpora krízového manažmentu.

Odoberať newsletter Poslať