Profesionálny partner v oblasti dátových centier

Kritický Facility Management

Spoločnosť E.D.T. rieši prevádzku technológií v dátových centrách na profesionálnej úrovni tak, aby zodpovedali meniacim sa predstavám a požiadavkám svojich zákazníkov. Vo všetkých divíziách spoločnosti E.D.T. pracujú skúsený odborníci, od riadiacich pracovníkov, cez projekčný tým až po servisných technikov, vďaka čomu dokáže E.D.T. flexibilne a efektívne vzájomne zladiť všetky pracovné činnosti a predvídať možné riziká.

Poskytovaním komplexných služieb E.D.T. zaisťuje bezproblémový chod dátového centra a odstraňuje prekážky, ktoré by mohli ohroziť jeho prevádzku. Vďaka pohotovostnému servisu a pohotovostnému skladu náhradných dielov reaguje servisné oddelenie na vzniknuté problémy v krátkom čase.

Filozofiou spoločnosti E.D.T. je zabezpečenie služieb v dátovom centre takým spôsobom, aby ich klient vnímal ako samozrejmosť, nezaoberal sa ich riešením a mohol sa venovať svojej kľúčovej činnosti. Našim klientom sú samozrejme k dispozícii všetky informácie o fungovaní a priebehu poskytovaných služieb.
Odoberať newsletter Poslať