Profesionálny partner v oblasti dátových centier

Mobilné dátové centrum

Spoločnosť E.D.T. Vám ponúka Mobilné dátové centrum, ktoré v sebe spája všetky najmodernejšie technológie špičkovej kvality od renomovaných svetových výrobcov. Naše mobilné dátové centrum umožňuje rýchle osadenie nových technológií, zabezpečenie dôležitých dát a zariadení a zároveň vyriešenie situácie s nedostatkom priestoru.

Ak je tradičné dátové centrum vystavené prírodným rizikám, mobilné dátové centrum je ideálnym riešením pre „disaster recovery“.


Účinnosť

Vďaka vysokej účinnosti, ktoré dosahujú klimatizačné jednotky Liebert CRV a UPS zariadenia Liebert APM je spotreba energie na minimálnej úrovni.

Modularita

Okamžitá odpoveď pre rýchlo rastúce firmy.

Spoľahlivosť

Zariadenia Liebert CRV, Liebert NXR, Knuerr Racks, Liebert NFORM sú výsledkom dlhoročných skúseností pôsobenia v oblasti critical-continuity a sú navrhnuté pre maximálnu spoľahlivosť pri ochrane Vašich serverov. Mobilné dátové centrum spĺňa požiadavky kategórie Tier 3.

Využitie:

Mobilné dátové centrá slúžia v prípade záplavy, zemetrasenia, v prípadoch kedy je potrebné rýchle nasadenie infraštruktúry pre počítače a telekomunikačné vybavenie. Využiť sa dajú aj pre dočasné použitie pri natáčaní filmov, pre vojenské aplikácie, športové udalosti, alebo pri ťažbe ropy a nerastných surovín.
Odoberať newsletter Poslať