Profesionálny partner v oblasti dátových centier

Racky

Podľa požiadaviek zákazníka vieme ponúknuť a zabezpečiť dodávku vysokého spektra rackových modulov od malých kancelárskych prevedení po vysoko záťažové racky pre dátové centrá a EMC racky. Široká paleta rozmerového ako i materiálového prevedenia dokáže pokryť prakticky všetky požiadavky zákazníka.

Kompletný sortiment príslušenstva dodávaného priamo k rackom a maximálna univerzálnosť je samozrejmosťou. Ponúkame kompletný sortiment pre Váš projekt, či sa jedná o voľbu typu dvier, spôsobu káblového managmentu, až po príslušenstvo v podobe zásuvkových modulov PDU, ventilátorových a chladiacich modulov, UPS modulov, detekčných systémov požiaru, switchov, modulov pre monitory, klávesnice alebo TFT. 

Vieme našim klientom ponúknuť široké možnosti monitoringu okolitých parametrov a podmienok cez snímače teploty, vlhkosti, požiaru, alebo zatvorenia dvier až po monitoring a riadenie jednotlivých vstupov v PDU moduloch.

Vzhľadom na úzku spoluprácu výrobcu rackov a chladiacich zariadení je racky možné vybaviť rôznymi doplnkami od jednoduchých záslepiek a oddeľovačov, až po komplexný systém prekrytia celých uličiek pre zabezpečenie optimálnej distribúcie vzduchu cez rack a tým dosiahnuť maximálnu efektivitu chladenia a zabránenia vzniku hotspotov a skratového prúdenia v priestoroch dátového centra.
Odoberať newsletter Poslať